Doskonała powieść dla kobiet

Doskonała literatura dla kobiet

Wielka gratka dla miłośników literatury kobiecej. „Ogród z marzeń” autorstwa Carmen Santos to doskonały pomysł na prezent dla kobiety. Pełna pasji i namiętności literatura romantyczna na najwyższym, światowym poziomie. Akcja powieści rozgrywa się w małej hiszpańskiej wsi w późnych latach dwudziestych, a dokładnie w roku 1927. Dotychczasowe życie Rodolfa Montera zmienia się w przeciągu kilku dni. Kiedy dochodzą go wieści o śmierci ojca, mężczyzna wraz ze swoją ukochaną żoną – Solange, musi opuścić rodzinny dom w Paryżu, aby podjąć pracę w przemyśle winiarskim, należącym do jego rodziny. W tym celu para bohaterów udaje się do małej miejscowości położonej w Hiszpanii. Niestety, nie mogą liczyć na życie w luksusowych warunkach, dom w którym przyszło im teraz mieszkać jest duży, pusty i bezduszny. Solange czuje się wysoce nieszczęśliwa zaistniałą sytuacją, nie może zaadaptować się w nowym otoczeniu, nie jest również przyzwyczajona do życia na wsi. Ku jej zaniepokojeniu, uświadamia sobie, że coraz częściej myśli o bracie swojego męża. Dionisio jest mężczyzną, który dawno temu utracił już sens życia, kobieta prosi go, aby zajął się pielęgnacją ogrodu na podwórku, by nieco ożywić otoczenie. Rodolf pochłonięty pracą przy winniczce, zdaje się nie dostrzegać, że między Solange a jego bratem rodzi się coraz silniejsza więź. Więź, która może zmienić losy jego małżeństwa na zawsze. Co wyniknie z tej historii? O tym, przekonacie się sami sięgając po lekturę.

Premiera tuż tuż…

Ogród marzeń” to 544 stronicowa powieść romantyczna. Jej publikacją zajmuje się Wydawnictwo Kobiece. Premiera tytułu nastąpi 18 stycznia 2018 roku. Tytuł został doceniony przez hiszpański portal kulturalny „Fantasymundo”, który okrzyknął powieść „rewelacyjną rozrywką”, smakującą niczym „wykwintne wino”. Miłośniczki powieści z wątkiem miłosnym w tle zdecydowanie nie mogą przegapić tej zbliżającej się wielkimi krokami premiery! Tytuł przypadnie również do gustu czytelnikom preferującym powieści obyczajowe z wątkiem historycznym w tle.

Kim właściwie jest Carmen Santos?

Carmen Santos specjalizuje się w pisaniu powieści romantycznych, skierowanych głównie dla czytelniczek. Jest autorką tytułów, takich jak: „Popioły piekła”, „Piekło i złoto” oraz opisywanego powyżej „Ogrodu z marzeń”. Pisarka urodziła się w 1958 roku w Walencji. Pisaniem książek zajmuje się od roku 1989 – to wtedy właśnie postanowiła rzucić dotychczasową pracę w przedsiębiorstwie, aby realizować swoje marzenia o karierze pisarskiej. Trzeba przyznać, że od wielu lat pozostaje niezastąpiona. Jej powieści są rozchwytywane przez czytelniczki na całym świecie.